MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 13418235
nr 1341 8235
Skänk
1800-tal, Bemålad. Bredd: 103. Djup: 47 cm. Höjd: 120 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador,låset behöver åtgärdas för att vara låsbart
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 20:27:37
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
1.300 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
2.000 kr
Skänk
nr 1341 8235
Skänk
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 2.200 kr |
måndag 17 augusti 2020 |